Par mums
Vēsture
Jaunais dievnams
Mēs ticam
Mēs ticam
Mazais Katehisms
Kristīgā mācība
No Mārtiņa Lutera
Garīgi raksti
Pārbaudi sevi
Svētdienas skola
Foto albums
Audio sprediķi
 2012/2013 gads
 2013/2014. gads
 2014/2015 gads
 2019. gads
VIDEO
Ziedojumilapas: 1-10  11-20 21-30 31-40 41-50 51

      Un šis viens jautājums mums visiem ir... Vai mēs spējam šodien šo atgādinājumu tā kārtīgi sadzirdēt...? Vai tiešām tikai šādas traģēdijas var likt mūsos atgriezties kaut kādai modrībai... Šajā šodienas pasaulē, kura sāk jau pazaudēt elementāras cieņas kripatas, pret dzīvību un nāvi. Jo dzīvi esam pārvērtuši par teleseriālu, savukārt nāvi par datorspēli.


 
 lasīt tālak »

       Lūk kāpēc nama tēvs liedz saviem kalpiem ravēt lauku... ka jūs, nezāli ravēdami, neizplūcat reizē arī kviešus. Pirmajā brīdī šķiet visai iekārojami, ar vienu vieglu rokas vēzienu izravēt visu pasaules ļaunumu. Bet ko tad, ja šis ļaunums ir tik cieši saaudzis, saķēries kopā arī ar visu labo. Arī mūsos pašos....


 
 lasīt tālak »
       Un tad vēl gulošais skolotājs, piedevām vēl stūres galā, Viņa cietais miegs, kas nemana neka no notiekošā ir teju vai kā apvainojums mūsu izmisīgajai cīņai par savu dzīvību.
 
 lasīt tālak »

       Reformācijas piemiņas diena mums vēlās atgādināt to, ka cilvēka dzīves centrā allaž ir jābūt svarīgākajam - Dieva žēlastībai un nevis mūsu pūlēm. Mūs tiekam vērtēti un svērti Dieva žēlastībā, nevis pēc mūsu domām, vārdiem un darbiem. Un ak vai mums, ja tas būtu otrādi... Un tas ir tāpēc, ka mūsu dzīve nekad nebūs tāda, kuru mēs varētu, no pirmās līdz pēdējai dienai, ar paceltu galvu Dievam atrādīt un teikt, lūk tā ir šī dzīve, kas pelna Debesis. Nē.. tā nav un nebūs!


 
 lasīt tālak »
       Bet pavisam savādāk tas ir ar Dievu. Tad šāds attieksmes modelis – mana vajadzība un tad Dievs – ir un paliek neatceļami spēcīgs. Tas ko nepieļaujam savās attiecības ar cilvēkiem, to visai viegli pieļaujam attiecībās ar Dievu.
 
 lasīt tālak »
      Visa šā brīža ironija slēpās tajā, ka Kristus patiesā un Dzīvā Dieva Dēls savā saujā turēja apaļu metāla gabaliņu uz kura bija rakstīts, ka Dieva Dēls ir ķeizars.
 
 lasīt tālak »
     Tā noteikti ir līdzības galvenā daļa, jo tā runā par mums, par mūsu pašu stāvokli Dieva priekšā. Par to cik liels ir mūsu parāds Dieva taisnības priekšā un cik patiesībā bezcerīgs ir mūsu katra stāvoklis, ja mēs tiekam svērti un vērtēti pēc šī parāda. Ja tas notiek (un kaut kad tas pilnīgi ar mums katru notiks), tad mēs esam kā šis kalps..
 
 lasīt tālak »
       Gan Pļaujas svētki, gan katra svētdiena, katra septītā diena mums ir dota lai mēs neiekristu tajā valgā, kurā iekrita šis bagātais vīrs. Neļaut naudai teikt pēdējo vārdu par savu dzīvi, pēdējo un izšķirošo vārdu par mūsu ikdienas izvēlēm. Pēdējo vārdu par to vai mēs smaidīsim vai taisni otrādi staigāsim drūmi un sakumpuši.
 
 lasīt tālak »
       Tāpat šī līdzība liek mums pie sirds.. ir mūsu dzīvē tādas lietas, kuras nav iespējams pēdējā brīdi paņemt vai aizņemties, līdzīgi, kā šajā stāstā minētās piecas nesaprātīgās jaunavas nevarēja pēdējā brīdi aizņemties saviem lukturiem tik ļoti nepieciešamo eļļu. Cilvēks nevar aizņemties īslaicīgam pielietojumam attiecības ar Dievu...
 
 lasīt tālak »
      Dievkalpojumu mēs iesākam ar grēksūdzi..  Un piedošanu saņemam nevis tāpēc, ka esam atnākuši un kaut ko pateikuši par sevi, bet gan vienīgi un tāpēc, ka Kristus šo piedošanu, kā dāvanu grib mums iedot...
 
 lasīt tālak »
lapas: 1-10  11-20 21-30 31-40 41-50 51
 KontaktiIvars Cišs

draudzes mācītājs
29536510
ivars.ciss@gertrude.lvZane Lazdiņa

draudzes priekšniece
29493857
zane.lazdina81@gmail.com

 


Copyright © 2006; Created by MB Studija »