10 Baušļi
 Svētais Vakarēdiens
 Grēksūdze

Mārtiņa Lutera

Mārtiņš Luters ne tikai, iztulkodams Bībeli un padarot to pieejamu plašai sabiedrībai, lika pamatus vācu literārajai valodai, ne tikai deva milzu ieguldījumu vācu tautas lasīt un rakstīt prasmes attīstībā, bet, rūpēdamies par māņticības izskaušanu un dzīvas ticības patiesības nostiprināšanu cilvēku prātos un sirdīs, izveidoja "Mazo katehismu" - grāmatiņu, ar kuras palīdzību tēvi saviem bērniem varētu mācīt dzīvi ticībā.

Šī nelielā grāmatiņa ir bijusi ne tikai mūsu tautas gara ģēniju viena no pirmajām lasāmgrāmatām, bet arī tautas garīgo attieksmju un vērtību veidotāja. Uzklikšķinot uz grāmatas vāka, lasītājs varēs pārliecināties par to vienkāršo valodu, domas un mācības skaidrību, kādu šis darbs iznesis cauri gadsimtiem.