13. martā darbu atsākusi Svētdienas skola

13. marts mūsu draudzes vēsturē iegājis ar to, ka Dievs mums atkal uzticējis evaņģēlija kalpošanu pie bērniem, proti, uz mūsu dievnamu nāk ģimenes ar bērniem, un iemesls Svētdienas skolas darbībai. Jau gadu iepriekš Zane sajutusi aicinājumu mācīties svētdienas skolas skolotāju kursos, tagad viņai savu aicinājumu un teorētiskās zināšanas ir iespējams parādīt praksē.

Svētdienas skolā bērni mācās Bībeles stāstus un lūgšanas, veic praktiskus darbiņus, dzied un iegūst jaunus draugus. Vasarās iecerēts kopīgi doties uz Svētdienas skolu nometni.

Svētdienas skolu esam izveidojuši ar mērķi bērnos vairot mīlestību uz Dievu un tuvāko, lai jau bērnības gados veidotu apzinīgus un par savu dzīvi un rīcību atbildīgus cilvēkus. Jēzus sacīja: "Laidiet bērniņus un neliedziet tiem pie Manis nākt, jo tādiem pieder Debesu valstība." (Mateja ev. 19:14)

Svētdienas skolas darbu Tu vari atbalstīt ar lūgšanām, kalpošanu, palīdzot kādās radošās vai tehniskās lietās, ka arī ar ziedojumiem.