Par mums
Vēsture
Jaunais dievnams
Mēs ticam
Mēs ticam
Mazais Katehisms
Kristīgā mācība
No Mārtiņa Lutera
Garīgi raksti
 Svētrunas
 Aktuāli
 Teoloģija
 Svētku vēstījumi
Pārbaudi sevi
Svētdienas skola
Foto albums
Audio sprediķi
VIDEO
Ziedojumi       Jebkuras auglīgas diskusijas priekšnoteikums ir kopīga izpratne par to, kas ir aplūkojamā problēma un kādi ir kritēriji, pēc kuriem tiks izdarīts spriedums.  Tāpēc jau pašā diskusijas sākumā ir noderīgi vienoties par aplūkojamo tēmu un pieeju, ar kādu gribam tai tuvoties.

 lasīt tālak »
       Augsburgas ticības apliecības XI artikulā “Par bikti” ir teikts: “Par bikti baznīca māca, ka privātā grēku piedošana jeb Absolūcija draudzēs ir paturama, lai gan biktī nav nepieciešama visu pārkāpumu uzskaitīšana, jo tas nav iespējams, kā par to sacīts Psalmā: “Kas gan apzinās savu nomaldīšanos?””
 lasīt tālak »

       Pirms vairākām nedēļām gandrīz 300 mūsu skolotāju nosūtīja premjeram Aigaram Kalvītim atklātu vēstuli, kurā pauda zināmu sašutumu par atsevišķām likumu normām, kuras valdība ir iecerējusi pieņemt. Runa ir par grozījumiem krimināllikumā, kuri paredzētu kriminālatbildību par homoseksuāli orientētu cilvēku diskrimināciju.  

 lasīt tālak »
Luteriskajā baznīcā jau no pašiem tās pastāvēšanas pirmsākumiem, tās mācībā vienu no galvenajām vietām ieņēma Svētais Vakarēdiens. Tas bija arī viskarstāko diskusiju objekts ar tā saucamo radikālo reformāciju [ar radikālās reformācijas piekritējiem]. Mūsu ticības tēvam Mārtiņam Luteram Svētā Vakarēdiena jautājums nekad nav bijis maznozīmīga kristīgās mācības vai baznīcas piedeva....
 lasīt tālak »
 KontaktiIvars Cišs

draudzes mācītājs
29536510
ivars.ciss@gertrude.lvZane Lazdiņa

draudzes priekšniece
29493857
zane.lazdina81@gmail.com

 


Copyright © 2006; Created by MB Studija »