Par bauslību
 Par sakramentiem
 Svēto Rakstu apceres katrai dienai

Par Baznīcu

Baznīcā Dievs ir devis sadraudzi un brālībai piekodinājis, lai visi tās locekļi turas kopā, kā Rakstos ir sacīts: Vai tam cilvēkam, kas ir viens pats! Kad viņš krīt, nav neviena, kas tam palīdzētu piecelties.

Lai Dievs mums palīdz! Jo mēs neesam tie, kuru spēkos būtu uzturēt Baznīcu; to nav spējuši mūsu priekšteči, tāpat nespēs arī mūsu pēcnācēji. To ir darījis, dara un arī turpmāk spēs darīt vienīgi Viņš, kas saka: "Es esmu pie jums ik dienas līdz pasaules galam" Jēzus Kristus vakar un šodien. Viņš ir, bija un būs tas, kas uztur Savu Baznīcu. Jā, tas ir Viņš, šis cilvēks; neviens cits neveiks to, kas iespējams vienīgi Viņam.

Ir jāzin, kur un kas ir kristīgā draudze, lai nenotiktu tas, ko parasti dara neīsti kristieši, proti, ka kristīgās draudzes vārdā notiek cilvēku pašu izdarības. Bet no tā ikviens lai skaidri pazīst Kristus draudzi, ka tajā pasludina skaidro Evaņģēlija vārdu.