Tuvākie notikumi Ērgļu draudzē

‍‍23. septembrī plkst. 11.00 seminārs "Ko nozīmē būt Jēzus māceklim 21. gadsimtā?". Semināru vada misionārs no Beļģijas Žozefs Bastēns. Gaidām ciemos arī evaņģelizācijas komandu no Rīgas, kuri stāstīs, ko nozīmē evaņģelizēt uz ielām.

‍‍‍‍24. septembrī plkst. 10.00 dievkalpojums baznīcā

‍‍‍‍1. oktobrī plkst. 10.00 liturģiskais slavēšanas dievkalpojums baznīcā. Pļaujas svētki.

8. oktobrī dievkalpojumā viesosies koris no Skrīveriem diriģenta Ferija Millera vadībā.

3. septembrī notikušajā sapulcē vienojāmies, kas vāksim ziedojumus divām īpašām vajadzībām. Pirmā īpašā vajadzība - Daces saksofons. Dace regulāri piedalās dievkalpojumos, spēlē saksofonu un pārstāv mūsu draudzi dažādos izbraukumos. Taču Daces instruments nav paredzēts kvalitatīvai koncertēšanai. Tāpēc vēlamies Dacei dāvināt koncertu sniegšanai atbilstošu alta saksofonu. Šim mērķim esam sākuši vākt ziedojumus. Otra īpašā vajadzība - linoleja segums lejasstāva zālei. Pagājušajā rudenī lejasstāvā ir ierīkota gaisa apkures krāsns, šovasar ir nosiltināta grīda. Vēlamies siltināto betona grīdu nosegt ar linoleju, kas padarītu telpu mājīgāku, ērtāk kopjamu un siltāku. Arī šim mērķim ir vajadzīgi līdzekļi. Pateicamies par katru palīdzību! Ziedojumus var nodot draudzē vai pārskaitīt uz draudzes kontu:

Ērgļu evaņģēliski luteriskā draudze

Reģ.Nr. LV 90000471561

Bankas konts: AS Swedbank, HABALV22
Konta nr: LV14HABA000140J041671

Ērgļu pagasts, Ērgļu novads, Latvija, LV-4840
Ērgļi, Piebalgas iela 3‍

‍‍
Lai Dievs svētī Jūs!

Mīļais draugs!
Vai arī Dievs Tevi aicina Savā darbā?
Vai Tu pienestu Dievam pateicību ar savu
darbu, talantu, mūzikas, mākslas,
rūpības u.c. dāvanām, kalpošanu,
aizlūgšanām un ziedojumiem?
Nāc uz draudzi, un lai Tava sirds mīlestība
uz Dievu kļūst pasaulei redzama!